futball club 2017

Futbalové prípravky Sporty bojujú o ďalšie víťazstvá

23.09.2018

Kolotoč zápasov futbalových prípraviek a predprípraviek v rámci Oblastného futbalového zväzu Trnava sa poriadne roztočil. Futbalové mladučké pušky Hlohovca sa popasovali uplynulé dva víkendy s náročnými súpermi, s ktorými sa pokúsili pripísať si ďalšie víťazstvá. Zo štyroch zápasov sa tešili žiaľ len raz a to v domácom zápase predprípravky proti Modranke. V ostatných dueloch sa tešili súperi Dvorníkov, Šúroviec a J. Bohuníc.


U-10 ObFZ TT, predprípravka


Sportacademy Hlohovec – ŠK Modranka 8:4 (2:2) 1.kolo

Góly: T. Dolník, M. Honko, J. Štipčák 2, A. Kupczyk, L. Kadlečík, M. Šimeg; tréner – D. KondačChlapci vo svojom prvom zápase v tejto súťaži predprípraviek nastúpili do zápasu s veľkým očakávaním i s veľkým odhodlaním. No začiatok zápasu a gólový vstup lepšie vyšiel Modranke, ktorá viedla razom 2:0. Malé hlohovecké nádeje však do prestávky stihli vyrovnať stav. V druhom polčase to už boli Hlohovčania, ktorí dominovali v hre, dostali sa rýchlo do vedenia. S chuťou si užili celé druhopolčasové dejstvo a zaslúžene vyhrali svoj prvý domáci zápas sezóny.


ŠK Blava 1928 J. Bohunice - Sportacademy Hlohovec 4:2 (2:1) 2.kolo

Góly: M. Honko 2Uplynulú sobotu to na ihrisku J. Bohuníc bol zápas o inom. Prosi mladým puškam Hlohovca sa postavil zdatný súper, ktorý počas celého zápasu neúnavne bojoval, no v niektorých momentoch  aj cez únosnú mieru porušenia pravidiel. Najmä fauly a príliš prehnaná hra do tela dala poriadne zabrať zverencom trénera D. Kondača. Tí sa takmer počas celéhp zápasu držali statočne a odolávali domácim, ale tesný stav 2:1 nevydržal do konca zápasu. V snahe vyrovnať prišli v poslednej päťminútovke ďalšie dva góly do siete Hlohovca a bolo rozhodnuté a to napriek tomu, že malým Hlohovčanom sa ešte podarilo streliť gól. Napriek prehre si zverenci D. Kondača po zápase vyslúžili pochvalu aj od domácich za predvedenú hru a bojovnosť.


U13 ObFZ TT, prípravka skupina C


Sportacademy Hlohovec – ŠK Dvorníky 2:9 (1:3) 3.kolo

Góly: J. Štipčák, M. ŠimegHlohovčania na svojom domácom ihrisku v Koplotovciach chceli po dvoch zápasoch odohraných na súperových ihriskách zabojovať o ďalšie body. No súper z Dvorníkov bol proti, pretože prišiel na zápas veľmi dobre pripravený. V prvom polčase streli už tri góly, na čo dokázali domáci odpovedať len jedným. V druhom polčase sa roztrhlo vrece s gólmi a lepšie na tom boli opäť hostia. Aj keď domáci tím hral celkom vyrovnanú hru so súperom, góly strieľali oni a nakoniec aj zápas dotiahli do víťazného konca v pomere 2:9.
OŠK Šúrovce - Sportacademy Hlohovec 6:0 (4:0) 4.koloV ťažkom zápase proti fyzicky vyspelejšiemu a zdatnejšiemu súperovi sa nepodarilo Hlohovcu uspieť. Súper rozhodol o svojom víťazstve už v prvom polčase a za pomoci vetra poľahky strelil štyri góly. Zverenci zastupujúceho trénera L. Kunu aj napriek fyzickej prevahe domáceho tímu nezložili zbrane, snažili sa ukázali veľkú bojovnosť. Žiľ,l nepodarilo sa prestreliť domácu obranu ani brankára a Šúrovce naproti tomu pridali ešte dva góly a doma potvrdili víťazstvom dôležité tri body.

Posled. zápasy
U5-6

Žiadny zápas

Nasled. zápasy
U5-6

Žiadny zápas

Tabuľka U5-6

1.Hlohovec00:00
Informácie

Nábor
4.9.2017 v Športovej hale

Rozpis zápasov / tréningov

Oslávenci