futball club 2017

U10 si schuti zastrieľala, Zvončín porazila vysokým rozdielom

Autor: CS / foto MDK, 06.05.2019

V sobotu (04.05.) v nie zrovna najteplejšom májovom počasí si mladé pušky z futbalovej U10 SPORTAcademy Hlohovec zmerali sily s jedným z prenasledovateľov v tabuľke. Práve prípadné víťazné ťaženie Zvončína na ihrisku proti mladým Hlohovčanom by mohlo zanmenať ich posun vyššie až na 3. priečku, resp.  zosun Hlohovca až na 5. miesto v tabuľke. No všetko sa začalo vyvíjať veľmi dobre pre Hlohovčanov. A to hneď od úvodného hvizdu. Veď v 8. minúte viedli už 4:0 a tak do hry mohli naskočiť aj mladší futbalisti v tíme z U8. Chalanom futbal chutil, výsledkom čoho bol polčasový rezultát 6:0. Pri chuti boli aj počas druhého polčasu. Súperovil nadelili ďalších sedem gólov. Mladé futbalové nádeje potešili nielen seba ale aj svojich priaznivcov - samozrejme svojich rodičov. Bolo to po nevydarenom zápase v Zelenči z minulého týždňa zaslúžené a pekné vysoké víťzstvo. No v najbližšom zápase ich čaká súper z iného rangu - Trakovice, ktorú sú zatiaľ na 2. mieste, pred Hlohovcom.

SPORTAcademy Hlohovec - TJ Družstevník Zvončín 13:0 (6:0)

L. Vladovič, A. Venclík, M. Šimeg, M. Honko 2, A. Kupczyk 1, J. Štipčák 2, T. Dolník 1, A. Kubiš 3, L. Kadlečík 3, F. Franko, P. Legin, S. Dolník 1, tréner - T. HúskaRozhodoval: L. Kuna